1. خانه
  2. رخت آویز هوشمند

رخت آویز هوشمند

درباره رخت آویز هوشمند :

امروزه با توجه به این موضوع که زندگی آپارتمان نشینی نسبت به دیگر سبک‌های زندگی دارای الویت است، ما شاید این موضوع هستیم که اکثر آدم‌ها نمی‌توانند فضای اضافه‌ی زیادی در اطراف داشته باشند، درنتیجه دائما به دنبال وسایلی هستند که با استفاده از آنها در فضا صرفه جویی کنند.

لباس‌ها از مواردی هستند که بر خلاف تصور آدم‌ها می‌توانند جای بسیار زیادی را اشغال کنند، مخصوصا زمانی که می‌خواهیم آنها را خشک کنیم، در نتیجه استفاده از رخت‌آویزهای هوشمند می‌تواند گزینه‌ی کاملا مناسبی باشد.

این محصول نسیم پرداز – رخت آویز هوشمند – با وصل شدن بر روی سقف، فضایی در سطح کف را اشغال نمی‌کند و همچنین هرگاه که نیازی به استفاده از آن باشد، می‌توان با یک ریموت کنترل، آن را آماده‌ی مصرف کرد. این دستگاه دارای این قابلیت می‌باشد که پس از پهن کردن لباس‌ها، دوباره آن را جمع کنیم و این رخت‌آویز با استفاده از فن‌هایی که در آن تعبیه شده است، در کوتاه‌ترین زمان ممکن لباس‌ها را خشک کرده و اجازه نمی‌دهد بوی بدی بر روی آنها بماند. با آنکه این رخت‌آویزها فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند، اما می‌شود تا 100 تکه لباس را بر روی آنها آویزان کرد.

همچنین با آستانه‌ی تحمل 35 کیلوگرمی، می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای خشک کردن پتو باشد. همچنین این دستگاه می‌تواند لباس‌ها را ضدعفونی کند، از این سو نباید نگران هجوم باکتری‌ها به سمت لباس‌ها، مخصوصا لباس‌های کودکان باشید.

ثبت سفارش رخت‌ آویز هوشمند

برای ثبت سفارش رخت‌آویز هوشمند لطفا به سایت فروشگاهی ما با نام بُرنازی مراجعه فرمایید.

فهرست